This position is no longer available.

Склададжия в клон на Нотино във Варна/ Store Support Varna

Permanent contract
Varna
Salary: Not specified
No remote work

Notino
Notino

Interested in this job?

Questions and answers about the job

The position

Job description

Căutăm un coleg responsabil și bine organizat pentru a ne ajuta cu toate ațributiile ce țin de parte de depozit .

Atribuțiile tale vor fi :

  • recepționarea mărfii și a comenzilor online
  • întreținerea depozitului
  • aranjarea produselor din deposit
  • etichetarea și alarmarea produselor destinate vânzării
  • expedierea produselor în plus și a comenzilor online
  • înregistrarea retururilor primite de la client sau curier.

Cerințe:

  • experiența anterioara reprezinta un avantaj
  • abilitatea de a lucre în echipă , dar și individual
  • responsabilitate
  • atitudine pozitivă.

Beneficii :

  • reducere de angajat pe notion.ro
  • tichete de masă
  • dupa 6 luni muncite în cadrul firmei vei primi câte 150 ron ca și vouchere cadou de trei ori pe an.

Pentru mai multe detalii poți aplica pentru acest post, iar noi te vom contacta pentru interviu .

Want to know more?